فتوشاپ ۲۵.۰ منتشر شد

فتوشاپ25

شرکت ادوبی، فتوشاپ ۲۵.۰ را با قابلیتهای خاص مبتنی بر هوش مصنوعی منتشر کرد. این نسخه جدید فتوشاپ، یک نسخه بتای جدید از این نرم افزار ویرایش تصویر و تصویرسازی دیجیتال است. فتوشاپ ۲۵٫۰ ابزار دیگری را براساس Firefly، به مجموعه ابزارهای هوش مصنوعی این نرم افزار اضافه می کند.

این ابزار با نام گسترش سازنده Generative Expand مبتنی بر هوش مصنوعی به کاربر این امکان را می دهد

که مرزهای یک تصویر را با تایپ کردن توضیحات متنی، گسترش داده و پس زمینه جدیدی برای تصویر بسازد.

ادوبی همچنین فتوشاپ ۲۴.۷ را منتشرکرده است. این آخرین نسخه ثابت فتوشاپ است که برای به روز رسانی نرم افزار و رفع اشکالات قبلی منتشر شده است.

فهرست عناوین  نمایش 

ابزار جدید فتوشاپ ۲۵٫۰: Generative Expand

ادوبی، بخش هوش مصنوعی فایرفلای Firefly را در ساختارهای بتای فتوشاپ، با Generative Fill ادغام کرد. این تغییر به کاربران این امکان را می دهد که یک بخش از تصویر را انتخاب کنند، سپس با توضیح متنی، یک محتوای تصویری خاص تولید کرده و در آن نقطه جایگزین کنند. فتوشاپ محتوای تولید شده با هوش مصنوعی را در یک لایه جداگانه ایجاد می‌کند.

دستور Generative Expand هم مشابه Generative Fill عمل می‌کند. با این تفاوت که به جای اینکه یک ابزار نقاشی داخلی باشد و به جای جایگزین کردن یک منطقه از تصویر، مرزهای تصویر مورد نظر را گسترش می‌دهد.

کاربران می‌توانند صفحه مورد نظرشان را با استفاده از ابزارهای Crop موجود گسترش دهند، سپس توضیح متنی از پس زمینه جدیدی که می خواهند ایجاد کنند، تایپ کنند. مجدداً، محتوای AI به صورت غیر مخرب در یک لایه جدید تولید می شود.

فتوشاپ25
فتوشاپ۲۵

فتوشاپ ۲۴.۷: رفع اشکال برای مشکلات کاربران

این اولین بار است که ادوبی، در فتوشاپ ۲۵.۰ یک شماره رند را به نسخه بتای فتوشاپ اختصاص داده است.

نسخه ثابت فتوشاپ ۲۴٫۷، در بروز رسانی جدیدش عمدتاً باگ‌ها و مشکلات گزارش‌شده توسط کاربران را رفع کرده است. Liquify و سایر فیلترهای عقب مانده در macOS از جمله این مشکلات بوده اند.

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز

فتوشاپ Photoshop 25.0 نسخه بتای این نرم افزار است. شما می توانید آن را از طریق برنامه Creative Cloud Adobe نصب کنید. ادوبی اعلام نکرده است که ویژگی‌های جدید هوش مصنوعی چه زمانی در یک نسخه ثابت و اصلی در دسترس خواهند بود.

فتوشاپ ۲۴٫۷ برای Windows 10+ و macOS 11.0+ فقط به صورت اجاره ای در دسترس است. در نمونه های آنلاین، به روز رسانی با عنوان نسخه ژوئیه ۲۰۲۳ نیز نامیده شده است.

برنامه‌های اشتراکی برای عکاسان، که شامل دسترسی به فتوشاپ و لایت روم می شود، از ۱۱۹.۸۸ دلار در سال شروع می شود. هزینه اشتراک فتوشاپ به صورت تک برنامه ای ۳۱.۴۹ دلار در ماه یا ۲۳۹.۸۸ دلار در سال است.

اشتراک گذاری:

مقاله های بیشتر...

طراحی لوگو شرکت واک دنیای دیجیتال

معنی اشکال لوگوو دلیل اهمیت آنها

اشکال لوگو و اهمیت آنها شکل‌های لوگو به کسب و کار شما فراتر از جذابیت زیبایی‌شناختی آن‌ها کمک می‌کنند. تحقیقات روی ارتباطات بصری نشان می‌دهد که

طراحی لوگو موسسه آموزشی ویرگول

روانشناسی پنهان طراحی لوگو

چگونه روانشناسی با نحوه طراحی لوگوی کسب و کار شما مطابقت دارد؟ برای شروع، چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که هر

برای مشاوره رایگان و سفارش لوگو پیغام بگذارید!

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x