بهترین نرم افزار های طراحی لوگو

بهترین نرم افزار های طراحی لوگو، معرفی بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو برای کامپیوتر و موبایل

بهترین نرم افزار های طراحی لوگو که خیلی از طراحان گرافیک دغدغه این موضوع را دارند نرم افزار مناسبی را انتخاب کنند. طراحی لوگو یکی از پرطرفدارترین و گسترده ترین رشته های گرافیک است که نرم افزار های زیادی برای این کار تولید شده اند در تمام سطوح. در این مقاله نرم افزار های معرفی می شود که اگر هر کدام از آن ها را به خوبی یاد بگیرید قطعا می توانید در بازار کار رقابت کنید.

۳ نرم افزار برتر طراحی لوگو

ادوبی ایلوستریور گزینه محبوب طراحان

شرکت ادوبی که معرف حضور است و دیگر نیازی نیست ان را معرفی کنیم. شرکت ادوبی با نرم افزار های گسترده و حرفه ای که دارد، دنیای گرافیک را تغییر داده است. ادوبی ایلوستریتور یکی از نرم افزار های بی نظیر در حوزه طراحی پارچه، طراحی لوگو، طراحی لباس، طراحی پترن و … می باشد. خیلی از طراحان ایرانی و خارجی از این نرم افزار استفاده می کنند. شما اگر بخواهید این نرم افزار را یاد بگیرید هم می توانید در یوتیوب آموزش های اساتید ایرانی و خارجی را  رایگان ببینید و هم اینکه دوره های که در این خصوص تولید شده است را دنبال کنید. پیشنهاد ما در ابتدای راه دوره های یوتیوب می باشد. این نرم افزار با ویژگی اصلی وکتوری یا خطی بودن می تواند کمک قابل توجهی به اجرای ایده های متفاوت کند.

نحوه یادگیری دوره های طراحی گرافیک

با روزانه حداقل ۲ ساعت تمرین کردن و مطالعه تئوری های طراحی لوگو بعد از گذشت سه ماه به طراحی با این نرم افزار مسلط هستید و تمام ابزارها را می شناسید. و می توانید برای طراحی لوگو و سایر موارد از این برنامه استفاده کنید.

مرور و تمرین کلید موفقیت در یادگیری هر مهارتی است. اگر شما فقط به مشاهده کردن فیلم ها متکی باشید و تمرین را جدی نگیرید قطعاً نتیجه مطلوبی بدست نخواهید آورد. پس توصیه ما این است که تمرین و مرور را جدی بگیرید.

کورل دراو ساده و پرقدرت

دومین نرم افزار از معرفی بهترین نرم افزار های طراحی لوگو کورل دراو می باشد. کورل دراو نرم افزاری با قابلیت های متفاوت است که می توان در زمینه طراحی کارت ویزیت، لوگو، پوستر، جعبه، و … استفاده کرد. کورل دراو به سرعت بالا مشهور است. برای یادگیری این نرم افزار می توانید از ترفندی که در قسمت قبل گفته شد استفاده نمائید. همچنین یکی از مزیت های کورل دراو قابلیت اجرا فایل های برنامه ادوبی ایلوستریتور است.

فتوشاپ سریع و کار راه بنداز یکی از بهترین نرم افزار های طراحی لوگو

نرم افزار بعدی فتوشاپ است که همه آن را به آچار فرانسه می شناسند و طرحی نیست که با فتوشاپ نشود طراحی کرد. این برنامه همه کاره یکی از نرم افزار های است که هر شخصی بخواهد در زمینه گرافیک فعالیت کند ابتدا باید فتوشاپ را یاد بگیرد. معمولاً طراحان لوگو از یک نرم افزار استفاده نمی کنند و بیشتر آن ها از فتوشاپ به عنوان مکمل در برخی از کارها استفاده می کنند و به نوعی جعبه ابزار آن هاست. نرم افزار فتوشاپ یک نرم افزار عمومی است در خصوص ویرایش عکس، طراحی، تغییر رنگ و… شما در هر مرحله از گرافیک که باشید ابتدا باید مقدمات فتوشاپ را یاد بگیرید تا بتوانید در نرم افزار های حرفه ای تری مانند ایلوستریتور و کورل دراو فعالیت کنید.

جمع بندی

در این مقاله به نرم افزار های حرفه ای طراحی لوگو پرداخته شد، ایلوستریتور نرم افزار محبوب طراحان لوگو که بیشتر طراحان از این نرم افزار استفاده می کنند اما اگر در ابتدای راه هستید توصیه می کنیم با مقدمات گرافیک در فتوشاپ آشنا شوید و بعد از آن به سمت یک مرحله تخصصی تر بروید.

در کل بهترین نرم افزارها برای طراحی لوگو نرم افزارهای وکتوری هستند. مانند ایلستریتور، کورل درایو و فری هندز.

برای ثبت سفارش لوگو اینجا کلیک کنید!

اشتراک گذاری:

مقاله های بیشتر...

بهترین اسم های ایرانی برند

نکات مهم درباره ثبت لوگو

ثبت لوگو و ثبت برند به دغدغه ای بزرگ برای صاحبان کسب و کار ها تبدیل شده است؛ زیرا لازم است تا برای جلوگیری از

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x