ادوبی از لباس های تعاملی و دیجیتالی در لس آنجلس رونمایی کرد.

طراحی لوگو شرکتی

لباس دیجیتالی ادوبی فناوری جدید شرکت ادوبی است در این مقاله این دستاورد را بررسی می کنیم.
Adobe Project Primrose را به نمایش گذاشت، لباسی متحرک، تغییر شکل و تعاملی که تقریباً هر ثانیه می‌تواند طراحی و سبک خود را تغییر دهد، در ارائه Adobe MAX 2023: Sneaks در لس‌آنجلس در ۱۰ اکتبر. کریستین دیرک مراسم رونمایی را رهبری کرد و در آنجا تماشاگران را شوکه کرد، زیرا با یک کلیک یک دکمه لباس تعاملی پوشیده از فلس تقریباً به طور مداوم و به دستور او شروع به تغییر الگوهای خود کرد بعداً، همانطور که در ویدیو مشاهده می‌شود، او به بینندگان می‌گوید که می‌توانند. طرح‌های ایجاد شده را نیز به صورت متحرک رها کنند و این لباس حتی می‌تواند حرکت پوشنده را تشخیص دهد و باعث می‌شود که طرح در جهتی که پوشنده می‌رود، تاب بخورد و کند شود.

فرض پروژه Primrose این است که یک لباس پوشیدنی، سازگار و منعطف ساخته شده با منسوجات غیر قابل انتشار است که در آن سازندگان محتوا و طراحان می‌توانند طرح‌ها و خلاقیت‌های خود را بر روی لباس تعاملی بچسبانندکه گویی بوم آن‌ها است.

Adobe و Christine Dierk تأیید می کنند که Project Primrose به کاربران خود اجازه می دهد محتوای ایجاد شده با Adobe Firefly، Adobe After Effects، Adobe Stock و Adobe Illustrator را بر روی تمام سطح لباس فلس دار نمایش دهند تا بتوانند به سرعت طرح های مورد علاقه خود را با کلیک بر روی یک دکمه و استفاده از انیمیشن. این پروژه به امکان پذیرش این فناوری در زمینه های خلاقانه دیگر مانند صنعت مبلمان اشاره می کند.

لباس تعاملی adobe project primroseعکس های ویدئویی توسط Adobe Creative Cloud از طریق یوتیوب

مواد غیر قابل انتشار با ماژول های بازتابنده نور

Adobe’s Project Primrose ممکن است به زودی به طراحان این امکان را بدهد که این فناوری را در لباس،

مبلمان و سایر سطوح لایه بندی کنند تا بتوانند با امکانات سبک تقریباً بی نهایت، از جمله توانایی دانلود و پوشیدن جدیدترین طرح از یک طراح مورد علاقه، بازی کنند. در واقع، قبل از اینکه کریستین دیرک این لباس تعاملی را در Adobe MAX 2023 ارائه کند، او و تیم تحقیقاتی خود متشکل از TJ Rhodes و Gavin Miller قبلاً مطالعات خود را در سال ۲۰۲۲ با ماژول‌های پخش کننده نور بازتابنده برای سیستم‌های نمایشگر انعطاف‌پذیر غیر تابشی منتشر کردند. 

در ویدئوی منتشر شده ، Adobe’s Project Primrose به روشی که عوامل خارجی می توانند

حرکت آن را تحریک کنند، بسیار پاسخگو است. این می تواند یک بوم برای طرح های جدید یا حتی یک بیلبورد کم مصرف باشد که می تواند تبلیغات متنی را فلش کند. همچنین یک ماده غیر قابل انتشار است که می تواند به هر شکلی بریده شود و نور را به صورت دینامیکی پخش کند. قبل از اینکه آن را به یک لباس تعاملی تبدیل کنند، محققان امکان استفاده از این فناوری را برای پارچه هایی مانند کیف دستی معرفی کردند. با ورود این لباس، استفاده‌های بالقوه بیشتری از پروژه پامچال ادوبی که می‌تواند بر صنایع خلاق تأثیر بگذارد، ممکن است در خط لوله قرار گیرد.

لباس تعاملی adobe project primroseAdobe Project Primrose را به نمایش گذاشت، یک لباس تعاملی که تقریباً هر ثانیه می تواند طراحی و سبک خود را تغییر دهد.

لباس تعاملی adobe project primroseکریستین دیرک مراسم رونمایی را رهبری کرد که با یک کلیک یک دکمه لباس تعاملی او شروع به تغییر الگوهای خود کرد.

لباس تعاملی adobe project primroseپوشنده فقط می تواند طرح های ایجاد شده را متحرک بگذارد یا آنها را وادار کند که حرکت خود را دنبال کنند.

لباس تعاملی adobe project primroseهدف Project Primrose ساخت یک لباس پوشیدنی سازگار و انعطاف پذیر است که از منسوجات غیر قابل انتشار ساخته شده است.

لباس تعاملی adobe project primroseلباس تعاملی از ماژول های پخش کننده نور بازتابنده برای سیستم های نمایش انعطاف پذیر غیر تابشی استفاده می کند.
ثبت سفارش لوگو

اشتراک گذاری:

مقاله های بیشتر...

بهترین اسم های ایرانی برند

نکات مهم درباره ثبت لوگو

ثبت لوگو و ثبت برند به دغدغه ای بزرگ برای صاحبان کسب و کار ها تبدیل شده است؛ زیرا لازم است تا برای جلوگیری از

طراحی لوگو شرکت واک دنیای دیجیتال

۵ ویژگی نام های تجاری قوی

ویژگی مهم نام های تجاری نام برند یکی از اساسی ترین عناصر هویت برند است که به ایجاد و حفظ حضور منحصر به فرد در

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x