فتوشاپ ۲۵٫۲ و فتوشاپ iPad با هوش مصنوعی منتشر شد

فتوشاپ

ادوبی، فتوشاپ ۲۵.۲ و همچنین فوتوشاپ مخصوص iPad 5.3 منتشر کرد. آخرین نسخه از این نرم‌افزارِ ویرایش تصویر و نسخه تبلت آن به صورت رایگان همراه با عضویت در فتوشاپ در دسترس کاربران قرار گرفته‌است.

فتوشاپ ۲۵.۲ با تقویت جریان‌ کار در پنل لایه‌ها

فتوشاپ ۲۵٫۲ به خودی خود یک آپدیت کوچک است که برخی آپشن‌های جدید به آن اضافه شده‌است. تقویت جریان کار در پنل لایه‌ها همراه با گزینه‌های قابل شخصی‌سازی درون پنل‌های بازشونده (Flyout Panel)، و همچنین گزینه‌های تازه برای راست‌کلیک به فتوشاپ افزوده شده است. این تغییرات به‌منظور کم‌کردن زمان در جست‌و‌جو برای فرمان‌ها در نسخه جدید ایجاد شده‌است.

فتوشاپ iPad 5.3 با ویژگی جدید هوش مصنوعی Generative Fill

فتوشاپ iPad 5.3 ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی Generative Fill را که مخصوص ویرایش پشت‌صفحه است منتشر شده‌است. این ویژگی در نسخه دسکتاپ فتوشاپ در اوایل امسال معرفی شد.

این ویژگی اجازه توصیف محتوای موردنظر خود به صورت متن را به کاربر می‌دهد. تصاویر تولید شده در این نرم افزار به طور غیرمخرب در مکان مشخص شده و در لایه‌‌ای تازه جای‌گذاری می‌شود.

قیمت و سیستم مورد نیاز

فتوشاپ ۲۵.۲ برای ویندوز ۱۰ به بالا و سیستم عامل مک ۱۱.۰ به بالا، با عنوان آپدیت نوامبر ۲۰۲۳ یا فتوشاپ ۲۰۲۴ منتشر شده‌است.

کاربران فقط به صورت عضویتی می‌توانند به این نرم‌افزار دسترسی داشته باشند. عضویت در فتوشاپ جدید همراه عضویت در بخش Photoghrapy برنامه Lightroom نیز می‌شود. هزینه عضویت از سالانه ۱۱۹٫۸ دلار شروع می‌شود.

عضویت فتوشاپ به تنهایی درحال حاضر ماهانه ۳۴٫۴۹ دلار یا سالانه ۲۶۳٫۸۸ دلار است. این قیمت‌ها با درنظرگرفتن افزایش قیمت ادوبی برای بیشتر نرم‌افزار‌های Creative Cloud در اوایل این ماه است.

برای سفارش لوگو حرفه ای و اصیل اینجا کلیک کنید!

اشتراک گذاری:

مقاله های بیشتر...

طراحی لوگو شرکت واک دنیای دیجیتال

معنی اشکال لوگوو دلیل اهمیت آنها

اشکال لوگو و اهمیت آنها شکل‌های لوگو به کسب و کار شما فراتر از جذابیت زیبایی‌شناختی آن‌ها کمک می‌کنند. تحقیقات روی ارتباطات بصری نشان می‌دهد که

طراحی لوگو موسسه آموزشی ویرگول

روانشناسی پنهان طراحی لوگو

چگونه روانشناسی با نحوه طراحی لوگوی کسب و کار شما مطابقت دارد؟ برای شروع، چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که هر

برای مشاوره رایگان و سفارش لوگو پیغام بگذارید!

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x