Firefly Image 2 هوش مصنوعی تصویرساز رونمایی شد.

هوش مصنوعی ادوبی

در این مقاله هوش مصنوعی فایرفلای ۲ را بررسی می کنیم. شرکت‌های زیادی در سرتاسر جهان این روزها با تمرکز بر روی هوش مصنوعی، می‌خواهند در این زمینه از رقیبان‌شان جلو بیفتند. شرکت ادوبی، یکی از این شرکت‌هاست. ادوبی تاکنون از سه مدل هوش مصنوعی برای فتوشاپ، ادوبی اکسپرس و ایلاستریتور رونمایی کرده‌است. بهترین، مهم‌ترین و جذاب‌ترین مدل هوش مصنوعی ادوبی در برنامه Firefly Image ۲ ارائه شده‌است. این نسخه که تصاویر باکیفیت‌تری نسبت به نسخه قبلی می‌سازد، در قالب نسخه بتای مدل هوش مصنوعی Firefly Image 2، به صورت رایگان و تحت وب در دسترس کاربران قرار دارد.

 

مزیت‌های هوش مصنوعی Firefly Image 2

هوش مصنوعی Firefly Image 2 در یک سری جزئیات نسبت به مدل قبلی عملکرد بهتری دارد.

جزئیاتی مانند مو، انگشت‌های دست،خطوط روی دست و حالت‌های مختلف چهره با شکل بهتری به تصویر کشیده می‌شود.

تصاویر انسانی تولیدی در Firefly Image 2 به انسان واقعی نزدیک‌تر است. تصاویر ساخته شده با هوش مصنوعی نسخه بتای فایرفلای کیفیت و رنگ‌های بهتری دارد. بعد از اتمام کار با هوش مصنوعی نیز می توان با ابزارهای دستی نتیجه نهایی را تغییر داد.

در هوش مصنوعی فایرفلای می‌توان همچنین عکس را با تنظیمات خودکار یا دستی تغییر داد. تنظیماتی که در دوربین به صورت دستی اعمال می‌شود مانند عمق میدان، تاری و میدان دید را می‌توان در این برنامه ادوبی تغییر داد.

راهنمای نوشتن دستور برای Firefly Image 2

ادوبی برای کاربران، یک راهنمای دستورنویسی در نظر گرفته است. از طریق این راهنما کاربران می‌توانند دستورات بهتری بنویسند و خروجی‌های بهتری بگیرند. این راهنما خودش هم می تواند به تنهایی دستور بنویسد. عملکردهای دو نسخه قبلی و جدید فایرفلای، نسبت به دستور یکسان کاملا متفاوت است.

قابلیت Generative Match کارآیی جدید Firefly Image 2 است. این قابلیت سبک تصویر ساخته شده را به چیزی که مدنظر به کاربر است به بهترین شکل تغییر می‌دهد.

تصاویر آماده ادوبی یا تصاویر مدنظرتان را می‌توانید به عنوان راهنما در این نرم‌افزار استفاده کنید.

تصاویری که با هوش مصنوعی فایرفلای ساخته می‌شود، یک عنوان و اسم مخصوص دارند و قابل شناسایی هستند. برای استفاده از نسخه هوش مصنوعی ادوبی، می‌توانید به وبسایت ادوبی مراجعه کنید.

قرار است این مدل به نرم افزار Creative Cloud اضافه شود. ادوبی همچنین از یک قابلیت جدید برای ایلاستریتور به نام Firefly Vector رونمایی کرده است. این قابلیت اولین مدل مولد وکتور هوش مصنوعی محسوب می‌شود. این ابزار که برای گرافیست‌ها بسیار کاربردی است، به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر وکتور قابل ویرایش با استفاده از دستورات متنی بسازند. قابلیت Firefly Design برای ادوبی اکسپرس، می‌تواند با دستورات متنی، قالب یا فرم های شخصی بسازد. فرم نهایی این نرم افزار به زودی رونمایی می شود.

مقاله های بیشتر...

برندبوک چیست؟

برندبوک چیست؟

برندبوک یا کتابچه برند، یک سند جامع است که هویت و استانداردهای یک برند را مشخص می‌کند. این سند شامل تمام عناصر بصری و ارتباطی برند

طراحی لوگو مناسب

نحوه کسب و کار طراحی لوگو

نحوه کسب و کار طراحی لوگو: راهنمای کامل برای موفقیت در بازار طراحی لوگو یکی از مهم‌ترین بخش‌های برندسازی است و بازار پررونقی دارد. اگر

اشتراک گذاری:

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x