لوگوی شما چه تاثیری بر کسب و کار شما دارد؟

طراحی لوگو شرکت ساختمانی

کسب و کار خود را با طراحی لوگوی مناسب تقویت کنید

لوگوها ابزاری هستند که کسب و کارها برای ایجاد هویت بصری کسب و کار، برندسازی، بازاریابی و تبلیغات از آن استفاده می کنند. داشتن یک لوگوی موثر با طراحی منحصربه‌فرد شما را قادر می‌سازد تاثیر اولیه قوی داشته باشید و مشتریان زیادی را جذب کنید. از کارشناسان ارائه دهنده خدمات طراحی لوگو در هند، درباره مزایای طراحی لوگوی شخصی سازی شده بیشتر بدانید.

لوگوها به برند شما هویت می بخشند – هدف لوگو این است که به شرکت شما هویت بصری متمایز بدهد. طراحی لوگوی خوب مشتریان جدید را جذب می کند و هنگامی که با استراتژی های برندینگ برتر ترکیب شود، تصویر برند شما را بهبود می بخشد. به همین دلیل است که برندهای موفق با لوگوهای عالی خدمات الف را استخدام کرده اندشرکت طراحی لوگو سفارشی.

اگر قصد راه‌اندازی یک کسب‌وکار یا محصول جدید را دارید و به دنبال خدمات طراحی لوگو در هند هستید، پیشنهاد می‌کنیم اطلاعات زمینه‌ای در مورد انواع مختلف طرح‌های لوگو در دسترس را به دست آورید.

دانش شما در مورد طراحی لوگو به شما کمک می کند تا شریک مناسب ارائه دهنده خدمات طراحی برند و لوگو در هند را انتخاب کنید. بر اساس نحوه ایجاد لوگوهای خود، می توانید طراحان لوگوی آزاد یا یک شرکت طراحی آرم سفارشی را استخدام کنید.

انواع طراحی لوگو

۱٫ لوگوهای مونوگرام

لوگوهای مونوگرام

لوگوهای مونوگرام به عنوان لوگوهای Lettermark نیز شناخته می شوند. آنها از حروف اول نام تجاری در لوگو استفاده می کنند. لوگوی مونوگرام دارای یک تا سه حرف است که یک نماد واحد را تشکیل می دهد. حروف موجود در لوگوهای مونوگرام را نیز می توان با گرافیک ترکیب کرد تا بر مفهوم تجاری بیشتر تأکید شود. برندهای معروفی مانند Louis Vuitton، HP و IBM از طرح های لوگوی مونوگرام استفاده می کنند.

۲٫ لوگوهای Wordmark

لوگو علامت کلمه که به عنوان لوگوتایپ نیز شناخته می شود، زمانی استفاده می شود که نام برند به خودی خود نسبتا کوتاه تر و جذاب باشد. لوگوتایپ ها فقط آرم های متنی هستند که به طور مشخص طراحی شده اند و نام برند را با حروف منحصر به فرد می نویسند.

گوگل، ای‌بی، کوکا کولا از برندهای معروفی هستند که از طرح‌های لوگوی علامت کلمه استفاده می‌کنند.

۳٫ لوگوهای تصویری

لوگو تصویری که معمولاً به عنوان نمادهای لوگو شناخته می شوند از یک تصویر برای نشان دادن نام تجاری استفاده می کنند.

لوگوهای تصویری، ساده و به راحتی قابل یادآوری هستند. اگر خدمات خاصی را ارائه می کنید، تصویری که آن سرویس را به تصویر می کشد، پیامی سریع و واضح به مخاطبان هدف شما ارائه می دهد.

اینستاگرام، یوتیوب، توییتر و بسیاری از برندهای دیگر از طرح‌های لوگوی تصویری استفاده می‌کنند.

۴٫ لوگوهای انتزاعی

لوگوهای انتزاعی ماهیت بسیار مفهومی دارند. به جای انتقال یک فکر واضح، ممکن است یک مفهوم را منعکس کنند. لوگوی انتزاعی نشانه ای است که یک مفهوم بزرگ را به شکلی منحصر به فرد بیان می کند.

مزیت یک لوگوی انتزاعی این است که به شما اجازه می دهد تا به طور نمادین آنچه را که شرکت شما انجام می دهد، بدون وابستگی به معانی فرهنگی یک تصویر خاص، نشان دهید.

برندهایی مانند نایک و آدیداس از لوگوهای Abstract استفاده می کنند.

۵٫ آرم طلسم

اینها طرح های لوگو هستند که شامل تصویری از طلسم است. طلسم ها حسی گرم و مبهم در مخاطبان خود ایجاد می کنند که به ایجاد یک برند بسیار قابل تشخیص کمک می کند. علاوه بر این، هیچ چیز بیشتر از یک شخصیت فیزیکی و ملموس که می توانند با آن ارتباط برقرار کنند، کودکان را جذب نمی کند.

KFC و Pringles از لوگوی Mascot برای جذب مخاطب استفاده کرده اند.

۶٫ لوگوهای ترکیبی

یک لوگو ترکیبی یک علامت کلمه یا مونوگرام را با یک گرافیک یا تصویر ترکیب می‌کند و به شرکت مزیت ترکیب حروف و طراحی را برای بیان مأموریت تجاری یا استانداردها یا پیام خود ارائه می‌دهد.

هنگامی که مخاطبان شما با شرکت شما تماس می گیرند، یک لوگو ترکیبی سرنخ های بصری مختلفی را در اختیار آنها قرار می دهد که به آنها در درک نام تجاری شما کمک می کند.

مک دونالد، پیتزا هات، پوما از جمله شرکت هایی هستند که از آرم های ترکیبی استفاده می کنند.

۷٫ نشان آرم

آرم نماد توسط صاحبان شرکت هایی که یک تجارت قدیمی دارند ترجیح داده می شود. نماد کسب و کاری که صدها سال پیش آغاز شد در طراحی لوگو استفاده می شود. زمانی که طرح حک می شود، نشان ها قابل توجه به نظر می رسند. اگر می‌خواهید لوگوی شما از بقیه متمایز باشد، طراحی آرم نماد قطعا می‌تواند برای شما کارساز باشد. استارباکس نمونه خوبی است که از آرم Emblem استفاده می کند.

تاثیر طراحی لوگو بر کسب و کار شما

۱٫ ضروری برای ساختن هویت برند منحصر به فرد

کسب‌وکاری که می‌خواهد نام و لوگوی خود بیانیه‌ای داشته باشد، با یک شرکت طراحی لوگوی سفارشی یا یک شرکت طراحی لوگو که خدمات طراحی لوگوی شخصی‌سازی شده در هند را ارائه می‌دهد، همکاری می‌کند.

قوی و منحصر به فردهویت نام تجاریبه یک تصویر برند قابل اعتماد تبدیل می شود و ارزش و محبوبیت شرکت شما را افزایش می دهد. لوگو پایه و اساس هویت برند شما است که برای بیشتر دیده شدن یک سازمان تجاری بسیار مهم است. به همین دلیل است که لوگوهای شخصی یا سفارشی برای ایجاد یک هویت برند منحصر به فرد ضروری هستند.

۲٫ برای ایجاد شناخت بصری برند بسیار مهم است

اگر طراحی لوگوی شرکت شما شبیه ده ها لوگوی دیگر باشد، ایجاد شناخت بصری برند دشوار خواهد بود. یکی از دلایلی که شرکت‌هایی که قصد دارند رهبران بازار باشند، در خدمات طراحی آرم سفارشی در هند سرمایه‌گذاری می‌کنند، این است که می‌خواهند یک هویت برند بصری منحصر به فرد و قوی ایجاد کنند که محصول یا شرکت آنها را در هر جایی که نمایش داده می‌شود متمایز کند.

یک لوگوی خوب طراحی شده یک ویژگی بصری و زیبا است. یادآوری مساعدی در مورد نام تجاری شما به گونه ای ایجاد می کند که نام شرکت شما ممکن است نباشد.

۳٫ به ایجاد اعتبار کمک می کند

برای یک کسب و کار مهم است که به مخاطبان نشان دهد که قابل اعتماد هستند و می توان به آنها اعتماد کرد. یک لوگو ممکن است به ایجاد اعتبار کمک کند. لوگو این ظرفیت را دارد که نظرات مردم را تحت تأثیر قرار دهد و آنها را برای تعامل با شما ترغیب کند. هنگامی که این کار را انجام دادید و مشتریان را در داخل کسب و کار خود تشویق کردید، آنها تمایل بیشتری به خرید از شما دارند.

از سوی دیگر، اگر یک لوگوی خوب در دسترس نباشد، ظاهری کسل کننده ارائه می دهد که ممکن است مشتریان بالقوه را از بین ببرد. اگر قادر به ایجاد یک برداشت اولیه خوب نباشید، تأثیر مستقیمی بر ظرفیت شما برای گسترش شرکت خواهد داشت.

۴٫ به شما امکان می دهد از رقابت جدا بایستید

یک لوگو با طراحی خوب لوگوی است که می تواند ارتباطی فوری با گروه های مخاطب هدف شرکت شما برقرار کند. چه یک لوگو ترکیبی باشد یا یک علامت کلمه، یا یک لوگوی تصویری، تاثیر بصری کلی طرح باید توجه را جلب کند و در عین حال نشان دهنده سبکی باشد که با استراتژی های ساخت تصویر برند شما همسو است.

اگر بودجه کمی برای خدمات طراحی لوگو دارید، از کجا می توانید طراحان لوگو آزاد را استخدام کنید. یک شرکت طراحی لوگو مستقر شبکه‌ای از تیم‌های راه دور خواهد داشت و می‌تواند به شما کمک کند طراحان آرم آزاد را با تخصص در صنعت خود استخدام کنید.

۵٫ بر نحوه درک مشتریان از کسب و کار شما تأثیر بگذارید

هنگامی که مردم با اطلاعاتی از کسب و کار شما مواجه می شوند، اولین چیزی که آنها را بررسی می کنند لوگوی شماست. این هویت بصری شرکت شما است که در تمام مطالب بازاریابی، تابلوهای تبلیغاتی، بسته بندی محصولات و غیره شما نمایش داده می شود.

نداشتن یک لوگوی سفارشی که منحصر به کسب‌وکار شما به نظر می‌رسد و نسخه‌ای که شبیه به بسیاری از آن‌ها باشد، تفاوت بین کسب شهرت و شهرت و عادی تلقی شدن را ایجاد می‌کند.

چه طراحان لوگوی مستقل را استخدام کنید یا یک شرکت طراحی آرم سفارشی، مطمئن شوید که طرح های لوگوی منحصربفرد و طراحی شده ای برای ایجاد یک تصویر خوب دریافت می کنید.

۶٫ ارزش برند را افزایش می دهد

لوگو در کنار نام کسب و کار شما در هر کجا که رخ دهد قرار می گیرد. طراحی لوگوی مورد استفاده برای بازاریابی باید برای مدت طولانی به یاد ماندنی باشد. مشتریان ممکن است یک علامت تجاری با طراحی متمایز را حتی پس از سال ها به خاطر بسپارند.

یک شرکت باتجربه طراحی لوگو سفارشی با کارشناسان طراحی برند می تواند شما را از طریق تحقیقات جامع در مورد آنچه که باید در طراحی لوگوی شما گنجانده شود که می تواند تصویر کسب و کار را بهبود بخشد، راهنمایی کند.

۷٫ الهام بخش وفاداری به برند است

وفاداری به برند از طریق عرضه مداوم محصولات با ارزش بالا، توجه بی‌نظیر به تجربه مشتری، خدمات و ثبات در همه جنبه‌ها به دست می‌آید.

اگر لوگوی طراحی ضعیفی دارید، مشتریان شما به احتمال زیاد به شرکت شما مراجعه نخواهند کرد یا پیام های تبلیغاتی فروش آن را در هیچ شبکه رسانه اجتماعی به اشتراک نمی گذارند. مردم دوست دارند بدانند که با برندهای خوب در ارتباط هستند و طراحی لوگو نقش کلیدی در ایجاد برداشت خوب از برند دارد.

نتیجه

لوگو یک جنبه مهم در توسعه یک کسب و کار موفق است. یک لوگوی خیره کننده اولین تاثیر قوی بر مصرف کنندگان بالقوه می گذارد. این به کسب و کار هویت متمایزی می بخشد که احساسات خوشایندی را به خصوص در بین خریداران تکراری ایجاد می کند. در اینجا درباره گرایش های طراحی لوگو اطلاعاتی کسب کنید یا با ما تماس بگیرید تا در مورد خدمات طراحی آرم سفارشی در هند بیشتر بدانید.

برای ثبت سفارش لوگو اصیل و حرفه ای اینجا کلیک کنید!

اشتراک گذاری:

مقاله های بیشتر...

بهترین اسم های ایرانی برند

نکات مهم درباره ثبت لوگو

ثبت لوگو و ثبت برند به دغدغه ای بزرگ برای صاحبان کسب و کار ها تبدیل شده است؛ زیرا لازم است تا برای جلوگیری از

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x