بهترین نرم افزار طراحی لوگو در سال ۲۰۲۳

بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو 2023

بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو ۲۰۲۳ تصویر برند با یک لوگوی قوی شروع می شود. از وکتور تا نمایش، در اینجا ابزارهایی برای قرار دادن مهر خود بر روی نماد شما وجود دارد. بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو ۲۰۲۳

اسلاید 

۱ تا ۳ از ۳

به طور کلی بهترینAdobe Illustrator بهترین نرم افزار طراحی لوگو است.Adobe Illustrator        آن را ببینیدابزارهای طراحی پیشرو در صنعت که دارای یک ویرایشگر برداری قدرتمند اما گران قیمت است.
بهترین رایگانSquarespace Logo Maker بهترین نرم افزار رایگان طراحی لوگو است.سازنده لوگو Squarespace        آن را ببینیدسازنده آرم رایگان مبتنی بر وب با تعداد زیادی نماد عالی از Noun Project.
بهترین برای مبتدیانCanva بهترین نرم افزار طراحی لوگو برای مبتدیان است.کانوا        آن را ببینیدبسیاری از ابزارهای مبتنی بر وب گسسته که با سرمایه گذاری قفل را باز می کنند و برای هر کار طراحی که با آن روبرو خواهید شد عالی هستند.

بنابراین شما مفهوم خود را دریافت کرده‌اید، می‌دانید که می‌خواهید تصویر برند چه چیزی بگوید، شاید قبلاً مجموعه‌ای از سبک‌های آزاد را طراحی کرده باشید: زعفرانی و شرابی با فونت سریف فر یا پاپریکا-قرمز پررنگ با نوع sans-serif. . اکنون زمان آن است که ایده ها را به هویت تبدیل کنیم. بهترین نرم‌افزار طراحی لوگو ابزارهای دیجیتالی مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد تا در برندسازی برجسته شوید، چه صاحب کسب‌وکار جدیدی باشید که به دنبال صرفه‌جویی در هزینه‌ها با یک کار لوگوی DIY هستید یا یک خالق دیجیتال که طراحی لوگو را به آن اضافه می‌کند.

مجموعه مهارت شما

نرم افزار طراحی لوگوی برتر دارای ابزارهایی است که برای تنظیم تمام جنبه های یک لوگو نیاز دارید، خواه یک علامت کلمه ساده، یک نماد منحصر به فرد با تصویر دستی، یک نماد انتزاعی یا ترکیبی از عناصر باشد. اکثر نرم‌افزارها به شما اجازه می‌دهند تا به‌طور ماهرانه تایپ کنید، پیچش را در یک «Q» تنظیم کنید، یا با نحوه تقاطع «Y» بزرگ با یک حرکت نمادین افقی بازی کنید. در بهترین نرم‌افزار می‌توانید پالت رنگ را با جزئیات بنویسید، لوگو را روی دارایی‌های طراحی مختلف اعمال کنید و فایل‌های خود را برای چاپ، وب و موارد دیگر آماده کنید.

 اکثر نرم‌افزارهای لوگو از فرمت برداری استفاده می‌کنند که می‌تواند بدون از دست دادن کیفیت از نظر اندازه بزرگ و منقبض شود، اما برخی از آنها به شما امکان می‌دهند هنر شطرنجی را نیز وارد معادله کنید و عکس‌ها و تصاویر دیجیتالی را در ترکیب قرار دهید. بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو ۲۰۲۳

عناصر زیادی در نرم افزار طراحی لوگو خوب وجود دارد و به همین دلیل، تسلط بر برخی از پلتفرم های طراحی آسان تر از سایرین است. برخی از نرم‌افزارها صدها دلار هزینه اشتراک برای شما در بر خواهند داشت و به ماه‌ها تمرین نیاز دارند، اما با ارائه ابزارهایی برای ایجاد طرح‌های واقعاً منحصربه‌فرد، این سرمایه‌گذاری را توجیه می‌کنند. برخی دیگر برای مبتدیان ساخته شده اند و ابزارهای ساده ای برای ایجاد لوگو ارائه می دهند. 

برخی حتی از الگوریتم‌ها و هوش مصنوعی برای کمک به شما استفاده می‌کنند—طرحی تولید شده توسط رایانه ارائه می‌کنند که به راحتی برای زیبایی‌شناسی کسب‌وکار شما سفارشی می‌شود. اگر به دنبال یک لوگوی خوب هستید، بهترین نرم افزار طراحی لوگو در هر سطح مهارتی برای شما وجود دارد.

بسته‌های نرم‌افزاری مختلف طراحی لوگو وجود دارد و اینکه کدام یک برای شما بهترین است تا حد زیادی به اهداف، سطح مهارت و تعهد شما به یادگیری ابزارهای ضروری بستگی دارد. برای من مهم بود که برنامه هایی را که نشان دهنده طیف متنوعی از سطوح مهارت هستند در این لیست قرار دهم. به عنوان یک طراح، تصویرگر و هنرمند آموزش دیده، ابزارهای طراحی لوگو مورد علاقه خود را در اینجا به نمایش گذاشتم.

 من همچنین بسته‌های نرم‌افزاری متعددی را که از نظر شهرت می‌شناسم، مرور و آزمایش کردم و مزایای مختلف آنها را مقایسه و مقایسه کردم. من انتخاب هایم را بر اساس چند معیار رتبه بندی کردم:

سهولت استفاده یکی از اولین ویژگی هایی است که هر کسی هنگام تصمیم گیری یک بسته نرم افزاری جدید به دنبال آن است. به طور کلی، قدرتمندترین مجموعه‌های طراحی لوگو نیز سخت‌ترین آموزش‌ها هستند، اما مجموعه‌های ساده‌تر همچنان می‌توانند مجموعه ابزارهای مناسبی را ارائه دهند.بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو ۲۰۲۳

 این فهرست برخی از ساده‌ترین سوئیت‌های مبتدی و همچنین برخی از استانداردهای صنعت طراحی دقیق‌تر را پوشش می‌دهد.

مقیاس پذیری در طراحی لوگو بسیار مهم است. اکثر نرم افزارهای لوگو از فرمت برداری استفاده می کنند. هنر برداری از نوع فایلی استفاده می‌کند که می‌تواند بدون از دست دادن جزئیات، اندازه آن بزرگ یا منقبض شود. از سوی دیگر، فرمت‌های شطرنجی، تصاویری را در نقشه‌های پیکسل ایجاد می‌کنند که فقط قبل از از دست دادن کیفیت و پیکسل شدن آشکار، می‌توان آن‌ها را تا حد زیادی گسترش داد.

 در مواقعی که یک طرح برای چاپ آسان روی کارت ویزیت یا کناره‌ی ساختمان، نیاز به بزرگ‌نمایی یا کوچک‌تر شدن دارد و کمی شبیه به یک شابلون دیجیتال عمل می‌کند، هنر وکتور نسبت به هنر پیکسلی برتری دارد. در حالی که ابزارهای برداری برای طراحی لوگو بسیار مهم هستند، برخی از بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو نیز حاوی ابزارهای شطرنجی هستند. 

سازگاری با سایر نرم افزارهای طراحی می تواند یک امتیاز بزرگ باشد. Adobe Suite به دلیل سازگاری از یک نرم افزار به نرم افزار دیگر در خانواده Adobe مشهور است.

 من نشان دادم که چگونه مجموعه‌های نرم‌افزاری مختلف با خانواده‌های دیگر نرم‌افزارها در هر کجا که قابل اجرا بود سازگار هستند. همچنین به پلتفرم‌های رایجی که هر مجموعه نرم‌افزاری روی آن کار می‌کند، اشاره کردم، خواه ویندوز، macOS، iPad و غیره باشند.بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو ۲۰۲۳

جزئیات می تواند تفاوت ایجاد کند. برخی از نرم افزارهای موجود در این لیست ابزارهای طراحی ساده ای را ارائه می دهند که برای مبتدیان به راحتی قابل درک است. دیگران به شما اجازه می دهند تا به اعماق همه چیز فرو بروید. قدرتمندترین نرم افزار طراحی لوگو به شما امکان کنترل کامل جزئیات را می دهد، حتی اگر یادگیری ابزارهای مورد نیاز برای مهار این قدرت زمان بر باشد. 

نکاتی که باید قبل از خرید بهترین نرم افزار طراحی لوگو در نظر بگیرید

قبل از اینکه به یک بسته نرم افزاری متعهد شوید، باید چند نکته را در نظر بگیرید.

آزمایش های

بسیاری از نرم افزارهای گران قیمت برای طراحی لوگو، آزمایشات رایگان ارائه می دهند. اغلب ایده خوبی است که قبل از خرید از این مزیت ها استفاده کنید، زیرا می توانند به شما کمک کنند تا احساس کنید آیا نرم افزار نیازهای شما را برآورده می کند یا خیر.

معاملات دانشجویی

اگر در حال حاضر به بازگشت به مدرسه فکر می کنید تا برخی از مهارت های طراحی را تقویت کنید، در نظر بگیرید که آیا ارزش صبر کردن برای خرید نرم افزار طراحی لوگوی خود را دارد یا خیر. بسته‌های گران‌تر اغلب تخفیف‌های قابل‌توجهی برای دانشجویان به همراه خواهد داشت. این می تواند به صرفه جویی مالی واقعی باشد که هزینه تحصیل شما و همچنین نرم افزار شما را جبران می کند.

پشتیبانی یادگیری

بسیاری از بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. هنگامی که در تلاش هستید و نمی‌توانید به چیزی در نرم‌افزار دست پیدا کنید، مفید است که به دنبال راهنماهای انجمن بگردید. بسیاری از سوالاتی که ممکن است در مورد نرم افزار طراحی لوگو داشته باشید به راحتی در انجمن های انجمن یا ویدیوهای YouTube پاسخ داده می شوند.

گزینه های بودجه

نرم افزارهای ارزان یا رایگان زیادی برای طراحی لوگو وجود دارد. در حالی که ممکن است به نظر برسد که باید پول زیادی را برای دستیابی به ابزارهای طراحی سطح حرفه ای خرج کنید، چیزهای عالی اغلب با بودجه یا بسته نرم افزار رایگان به دست می آیند. اگر بودجه‌ای ندارید، مجبور نباشید بیشتر از آنچه نیاز دارید خرج کنید.

بهترین نرم افزار طراحی لوگو: نظرات و توصیه ها

بهترین در کل: Adobe Illustrator

Adobe Illustrator بهترین نرم افزار طراحی لوگو است.

Adobe

آن را ببینید

چرا این برش را ایجاد کرد: خواه در حال جزئیات منحنی های یک آمپرسند، تهیه پیش نویس فاویکون سفارشی برای وب سایت مشتری، یا استفاده از رنگ ها از یک کتاب سبک طراحی به تغییرات لوگو در یک وب سایت باشید، Adobe Illustrator تمام ابزارهایی را دارد که برای حرفه ای نیاز دارید. -کار درجه یک 

مشخصات

 • وکتور / رستر: وکتور
 • سیستم: macOS، PC، Linux، iPad، بیشتر
 • ساختار قیمت: اشتراک ماهانه

طرفداران

 • ابزارهای پیشرو در صنعت برای همه چیز از طراحی گرفته تا فونت های سه بعدی
 • جریان کار را با سایر برنامه های Adobe، از جمله Indesign و Photoshop، ساده می کند
 • پشتیبانی زیاد و محتوای انجمن

منفی

 • منحنی یادگیری شیب دار
 • اشتراک گران

بله، منحنی یادگیری ممکن است باعث شود احساس کنید به دبیرستان برگشته‌اید، اما وقتی به Adobe Illustrator تسلط دارید ، نتایج بدون شک حرفه‌ای هستند. Illustrator با ابزارهای پیشرو در صنعت برای تمام بخش‌های فرآیند طراحی، هر آنچه را که برای ویرایش مسیر، طراحی، رنگ‌آمیزی و ایجاد اشکال دوبعدی و سه بعدی نیاز دارید، در اختیار دارد. از ابزارهای ویرایشگر شکل دقیق برای ایجاد آیکون ها استفاده کنید، آنها را با نمونه های سفارشی که با استفاده از Adobe Color انتخاب کرده اید رنگ کنید ، آن تصویر را با نوع سفارشی ای که در Illustrator بهینه سازی کرده اید علامت گذاری کنید، یک گرادیانت به نوع خود اعمال کنید، سپس همه آن دارایی ها را با خود حمل کنید. همانطور که ماکت دیجیتالی با طلای مصنوعی را در فتوشاپ به پایان می رسانید و آن را برای چاپ با طلای واقعی با InDesign می برید. همچنین روی iPad Pro با Apple Pencil شما کار خواهد کرد . با Illustrator و Adobe Creative Cloud این قدرت بسیار زیادی دارد و همه آن در اختیار شماست .بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو ۲۰۲۳

ایلاستریتور قدرت فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کند، اما این چیزی نیست که اکثر مردم می‌توانند از پس آن برآیند تا راحت با آن بازی کنند. این برنامه دارای یک منحنی یادگیری بسیار شیب دار است (اگرچه هنگامی که آن را دریافت کردید، آن را دریافت می کنید).

 آن نیز گران است به نظر می رسد که Adobe Suite همچنان به قیمت خود ادامه می دهد. طرح چند نرم افزاری اکنون قیمت بسیار بالایی دارد: یک ماه استفاده از Adobe Suite معادل کل هزینه خرید Affinity Designer (برای همیشه) است. به همین دلیل بهتر است قبل از خرید مطمئن شوید که می خواهید زمان و پول خود را صرف یادگیری Adobe Illustrator کنید.

 خوشبختانه، می توانید یک نسخه آزمایشی رایگان در وب سایت دریافت کنید. با این حال، اگر در مورد لوگوهای درجه حرفه ای با تصویر و تایپ برای پشتیبانی از آنها جدی هستید، Illustrator (و شاید کل Adobe Suite) احتمالاً یک هزینه تجاری قابل توجیه است. 

بهترین برای مبتدیان: Canva

Canva بهترین نرم افزار طراحی لوگو برای مبتدیان است.

کانوا

آن را ببینید

چرا این برش را انجام داد: مدل قیمت مقیاس‌پذیر و لایه‌های ابزار Canva، آن را به یک ویرایشگر لوگوی جدید برای طراحی‌های ساده و یک نیروگاه حرفه‌ای تبدیل کرده است. 

مشخصات

 • وکتور / رستر: رستر، وکتور .svg با اشتراک حرفه ای
 • سیستم: سرویس مبتنی بر وب
 • ساختار قیمت: طرح های رایگان و پولی

طرفداران

 • استفاده آسان برای مبتدیان
 • به اندازه کافی برای حرفه ای ها قدرتمند است
 • ابزارهای طراحی گسسته آسان برای بسیاری از کاربردهای مختلف

منفی

 • به اشتراک پولی برای بسیاری از خدمات از جمله پرش برداری نیاز دارد
 • برای کارهای متقاطع خاص چابک کمتری دارد

Canva برای اینترنت آماده است … و از آن ساخته شده است. این مجموعه طراحی مبتنی بر مرورگر دارای تمام ابزارهایی است که اکثر مردم برای طراحی به آن نیاز دارند، چه از یکی از الگوهای داخلی آن برای یک صفحه وب استفاده کنند، چه در کنار هم قرار دادن منوها یا طراحی یک لوگو.

 ویژگی‌های رایگان اولیه آن، آن را به یک مکان شروع عالی تبدیل می‌کند و ویژگی‌های حرفه‌ای مقرون‌به‌صرفه آن را به مکانی عالی برای رشد به‌عنوان یک طراح تبدیل می‌کند.

طراح لوگو برای مبتدی آماده است. این کار شما را با چند دستور ساده شروع می‌کند، تعدادی طرح‌بندی قابل تنظیم را برای انتخاب در اختیار شما قرار می‌دهد، و از آنجا به راحتی می‌توانید طیف وسیعی از نمادها را بکشید و رها کنید، رنگ‌ها را سفارشی کنید و فونت‌های خود را ویرایش کنید.

 این کتاب فونت شامل تعدادی از موارد دلخواه آشنا از فونت های گوگل ، از جمله خانواده بسیار دوست داشتنی Alegraya است. انتخاب فونت گسترده تر با اشتراک حرفه ای باز می شود. پس از اینکه نماد و فونت‌ها در جای خود قفل شدند (و شاید متحرک شوند)، به راحتی می‌توانید فایل خود را به‌عنوان یک تصویر با وضوح پایین بازگردانید. Canva دارای قالب‌های برداری .svg است که به تازگی آنلاک شده است، اما این فقط با یک اشتراک حرفه‌ای در دسترس است.

نمونه نرم افزار طراحی لوگو Canva
نمونه ای از لوگوی Canva … گابریل مورگان

Canva یک مکان فوق العاده برای شروع و مکانی محکم برای رشد است. به اندازه گزینه های برتر مانند Adobe Suite فضای زیادی برای طراحان حرفه ای ندارد، اما جادوی طراحی همیشه در Canva انجام می شود. Canva با قیمت مقرون به صرفه خود برای اشتراک حرفه ای، فرمت آسان مبتنی بر وب و ابزارهای رایگان، گزینه ای عالی است که به ویژه برای کسانی که تازه شروع به کار کرده اند، درخشان است. 

بهترین برای لوگوهای سه بعدی: Affinity Designer

Affinity Designer بهترین نرم افزار طراحی لوگو برای لوگوهای سه بعدی است.

قرابت

چرا این برش را انجام داد: طراح Affinity با یک قیمت یک‌باره، یک ایستگاه کاری قدرتمند برای طراحان لوگو ارائه می‌دهد که ابزارهای ویرایشگر وکتور پیشرو در صنعت را به صورت پشت سر هم با پشتیبانی شطرنجی و سه‌بعدی مهار می‌کند.

مشخصات

 • وکتور / رستر: وکتور و شطرنجی
 • سیستم: macOS، Windows، iPad
 • ساختار قیمت: کارمزد یکباره

طرفداران

 • ابزارهای وکتور قدرتمند برای آیکون ها و فونت ها
 • عناصر شطرنجی را می توان در برنامه گنجانید
 • عناصر طراحی سه بعدی جامد
 • قیمت یکبار مصرف
 • با Affinity Photo و Affinity Publisher به خوبی کار می کند

منفی

 • به اندازه مجموعه Adobe عمیق یا غنی نیست

مجموعه Affinity که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، یک تازه وارد در صنعت نرم افزار طراحی است که دقیقاً هدف آن در دست گرفتن انحصار Adobe است. با بسیاری از ابزارها و ویژگی‌های عالی که کاربران Adobe به طور مستقیم تشخیص می‌دهند، Affinity Designer برای کاربران Adobe که از هزینه‌ها و هزینه‌های همیشگی Creative Cloud خسته شده‌اند، کلید سختی نیست. مانند ایلاستریتور، Affinity به شما امکان کنترل بر روی منحنی ها و خطوط کلی را می دهد و به شما امکان می دهد متن را به راحتی ویرایش کنید، علامت کلمه ای را طراحی کنید

که نام تجاری شما با آن شناخته می شود، یا تصاویری مبتنی بر برداری ایجاد کنید تا به صفحه وب خود اضافه کنید. جایی که بسته، پاکت را فشار می‌دهد، ترکیب ساده‌ای از کنترل وکتور و شطرنجی است که به شما امکان می‌دهد به راحتی هنر وکتور خود را با قلم‌های شطرنجی، نقاشی دیجیتالی شیک و جلوه‌های پیکسلی تزئین کنید.

Affinity Designer به دلیل مجموعه ابزارهای قدرتمندی که دارد، برای هر طراح لوگویی که به دنبال اضافه کردن عناصر منحصر به فرد با دست، حروف سه بعدی یا اشکال پیچیده به کتاب سبک پروژه خود است، یک انتخاب عالی است. سازگار با iPad، کشیدن یک شکل با مداد اپل را آسان می کند، سپس آن را برای جزئیات دقیق تر به رایانه منتقل می کند. 

برای یک قیمت بسیار متوسط، Affinity designer احتمالا بهترین بسته نرم افزاری با ارزش برای یک طراح است. مطمئناً ارزان‌ترین نیست، اما ترکیبی از سهولت استفاده مناسب، ابزارهای قدرتمندی که می‌توانند با Adobe رقابت کنند و پشتیبانی از رستر بومی آن را به سرمایه‌گذاری فوق‌العاده خوبی تبدیل کرده است.

 با قیمت یک ماه Adobe CC، مجموعه ابزار موجود در Affinity Designer را برای همیشه خواهید داشت. در حالی که مطمئناً به اندازه خدماتی مانند Tailor Brands ارزان نیست ، مجموعه ابزار بسیار قدرتمندتر آن، آن را غیرقابل انکار عالی می کند. 

بهترین برای نمادها: تولید مثل

Procreate بهترین نرم افزار طراحی لوگو برای آیکون ها است.

آچرا این برش را انجام داد: Procreate که برای نقاشی دیجیتال بسیار عالی است، ممکن است هنر برداری را برای لوگوها صادر نکند، اما هنوز مکانی عالی برای نوشتن برای دارندگان iPad است، حتی اگر به برنامه دیگری برای تکمیل آثار خود به عنوان وکتور نیاز داشته باشید.

مشخصات 

 • وکتور / رستر: رستر
 • سیستم: iPad
 • ساختار قیمت: کارمزد یکباره

طرفداران 

 • ابزارهای بی عیب و نقص و شهودی برای نقاشی و طراحی دیجیتال
 • پشتیبانی از فونت مناسب
 • قیمت یکبار مصرف بسیار مقرون به صرفه (برای دارندگان iPad)
 • جامعه ای بزرگ با محتوای زیادی که توسط کاربر ایجاد شده است

منفی

 • بدون ویرایشگر برداری یا صادرات .svg
 • بهترین عملکرد را با گردش کار متقابل پلتفرم برای iPad با کامپ ویندوز ندارد

Procreate صراحتاً برای طراحی لوگو نیست و فقدان آشکار صادرات بردار آن ممکن است باعث شود که در این لیست قرار نگیرد. اما با ابزارهای طراحی دیجیتالی استثنایی و کنترل قلم موی بصری آن که با هر طراح که با قلم و صفحه طراحی بزرگ شده است طنین انداز می‌شود، من از گنجاندن Procreate در اینجا به عنوان یک فضای ترکیب‌بندی کتاب طراحی فوق‌العاده برای هر طراح که روی iPad کار می‌کند، بی‌نیاز هستم. 

Procreate برای iPad ساخته شده است . با یک مداد اپل ، Procreate کنترل برس را ارائه می دهد که مانند کره زده شده صاف است. کنترل های لایه آن بصری هستند و ابزارهای انتخاب، دستکاری، تبدیل و شفافیت آن فقط کار می کنند. به راحتی یک شبکه را در پرسپکتیو ۳ نقطه ای تنظیم کنید،

یک شکل را در داخل آن بکشید، آن را ابزار کنید، آن را تکان دهید، شکل خود را انتخاب کنید و آن را با قلم مو رنگ کنید، در آن رنگ کنید، سپس آن را صادر کنید. چه در حال کشیدن اشکالی باشید که در یک ویرایشگر وکتور به پایان برسد، چه به سادگی ایده‌ها را ترسیم کنید، Procreate یکی از بهترین بسته‌های نرم‌افزاری برای هر سازنده بصری است.

در حالی که Procreate طرح‌های شما را در svg. به پایان نمی‌رساند یا کنترل‌های منحنی دقیقی را که در یک ویرایشگر ممتاز دریافت می‌کنید به شما ارائه نمی‌دهد، این مشکلات زمانی که برنامه دیگری را وارد صفحه می‌کنید برطرف می‌شوند. یکی از ساده‌ترین جریان‌های کاری موجود برای بردار کردن طرح‌های Procreate، برنامه رایگان Vectornator (به طور مستقل ارزشمند) است . 

به سادگی طرح های خود را از Procreate به صورت jpg صادر کنید و از ویژگی ردیابی خودکار در Vectornator استفاده کنید. هنگامی که سیستم طرح شما را به وکتور تبدیل کرد، از جعبه ابزار Vectornator برای تغییر هنر وکتور خود استفاده کنید. اگر بین رایانه شخصی یا مک و iPad خود کار می کنید، ویژگی ردیابی خودکار Inkscape منبع باز روش ساده دیگری را برای آوردن نقشه های Procreate به فضای برداری ارائه می دهد. 

در مجموع، Procreate یک ابزار طراحی عالی و شهودی برای طراح لوگو است که بر روی iPad کار می کند، حتی اگر به طور بومی در بردارها عمل نکند. شما را به همان روشی که Affinity Designer می‌برد، نمی‌برد، اما – با قیمت بسیار بالا و گردش کاری که با تعدادی از برنامه‌های ویرایشگر برداری رایگان به خوبی بازی می‌کند – همچنان شما را به آنجا می‌رساند… و حتی ممکن است ایجاد کنید چیزی فوق العاده خاص در طول راه

بهترین رایگان: Squarespace Logo Maker

Squarespace Logo Maker بهترین نرم افزار رایگان طراحی لوگو است.

فضای مربعی

آن را ببینید

چرا این برش را ایجاد کرد: سازنده لوگوی ساده Squarespace که به دلیل وب سایت های تمیز و آسان برای ساخت مشهور است، استفاده از آن رایگان است و با سرمایه گذاری مالی صفر، لوگوهای خوبی ایجاد می کند. بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو ۲۰۲۳

مشخصات

 • وکتور / رستر: رستر
 • سیستم: سرویس مبتنی بر وب
 • ساختار قیمت: رایگان

طرفداران

 • سرویس رایگان
 • نتایج به نظر خوب
 • فوق العاده آسان برای استفاده

منفی

 • فاقد آن عامل منحصر به فرد است
 • از آیکون های Noun Project استفاده می کند که اصطلاحات قانونی خاص خود را دارد

وب‌سایت‌ها: همیشه با یک لوگوی ضربه‌ای به بهترین شکل به نظر می‌رسند. به عنوان شرکتی که با ارائه ابزارهای طراحی وب سایت همه در یک شهرت قابل توجه خود را به دست آورده است، Squarespace این را به خوبی می داند. احتمالاً به همین دلیل است که آن‌ها روی ارائه رایگان Squarespace Logo Maker به عموم سرمایه‌گذاری کردند… زیبایی‌شناسی به فروش می‌رسد. 

Squarespace Logo Maker یک لوگوساز بسیار آسان برای استفاده و رایگان است که برای شما یک لوگوی ساده در مرورگر اینترنت شما ایجاد می کند. بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو ۲۰۲۳

نام برند خود را تایپ کنید، چند جزئیات را پر کنید، سپس به سرعت در یک کتابخانه عظیم از نمادها بچرخید. هنگامی که یک نماد را انتخاب کردید (یا انتخاب نکردید)، از ابزار نوع داخلی برای بازی با متن لوگوی خود استفاده کنید. در حالی که ابزار تایپ تنها به شما امکان می‌دهد از میان چند فونت بسیار استاندارد که برای هر کاربر Squarespace آشنا است بچرخید، کتابخانه نمادها از گنجینه عظیم نمادهای پروژه Noun بهره می‌برد تا فضایی برای بازی در اختیار شما قرار دهد. 

نمونه نرم افزار طراحی لوگو Squarespace
نمونه ای از لوگوی Squarespace … گابریل مورگان

سرویس نشان‌واره پس از ثبت نام برای یک حساب کاربری رایگان است و یک فایل png. با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار می‌دهد، که می‌تواند در سرویس رایگان دیگری مانند Inkscape (یک ویرایشگر وکتور رایگان فوق‌العاده قدرتمند که ارزش دیدن را دارد) بردارید. ). با این حال، آیکون‌ها توسط Noun Project ارائه می‌شوند و با کمی فضای خاکستری مجوز برای استفاده‌های خاص همراه هستند. 

وب‌سایت Noun Project نرخ‌های فوق‌العاده‌ای را برای نمادها ارائه می‌دهد، بنابراین اگر قصد دارید میلیون‌ها دلار از لوگوی Squarespace رایگان خود کسب کنید، می‌تواند ارزش وقت شما را داشته باشد تا چند دلاری را که Noun Project برای حقوق حرفه‌ای کامل درخواست می‌کنند، بپردازید.

 در مجموع، استفاده از این سرویس بسیار آسان و رایگان است، و آن را به یک انتخاب عالی برای یک مبتدی تبدیل می کند، چیزی که فاقد آن است عامل شگفت انگیزی است که به برند شما اعتبار بیشتری می بخشد. 

سوالات متداول

س: کدام نرم افزار برای طراحی لوگو بهترین است؟

Adobe Illustrator استاندارد صنعتی برای طراحی لوگو است و بهترین نرم افزار کلی برای طراحی لوگو است. با این حال، گزینه های عالی دیگری وجود دارد که اغلب برای طراحان غیرحرفه ای استفاده آسان تر و قیمت بهتری دارند.

س: کدام نرم افزار رایگان برای طراحی لوگو بهترین است؟

Squarespace Logo Maker یک سرویس رایگان بسیار آسان برای طراحی لوگو است. برای یک لوگوی ساده که برای یک کسب و کار آنلاین ساخته شده است، یک کار عالی انجام می دهد که برای یک مبتدی به اندازه کافی آسان است. Canva همچنین یک سرویس رایگان عالی ارائه می دهد، اگرچه ویژگی های پیشرفته تر آن برای شما هزینه دارد.

س: آیا فتوشاپ برای طراحی لوگو خوب است؟

فتوشاپ یک پلتفرم طراحی قدرتمند است که مطمئناً می تواند لوگوهای خوبی بسازد. با این حال، فتوشاپ در هنر شطرنجی به جای هنر برداری کار می کند. این تصاویر را به عنوان فایل های برداری مقیاس پذیر ذخیره نمی کند.

س: آیا سازنده لوگو Wix رایگان است؟

خدمات Wix به شما این امکان را می دهد که به صورت رایگان یک لوگو بسازید. با این حال، دانلود هزینه خواهد داشت. ویژگی‌های پیشرفته‌تر معمولاً هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت.

س: اکثر طراحان گرافیک از چه نرم افزاری استفاده می کنند؟

مجموعه Adobe هنوز استاندارد صنعتی برای طراحی گرافیک است. بیشتر طراحان در مدرسه بر روی ایلاستریتور و فتوشاپ آموزش داده می شوند و این کتاب جامع ترین کتاب ابزار برای طراحی باقی می ماند.

س: آیا Adobe Illustrator برای طراحی لوگو خوب است؟

سیلی های ایلاستریتور برای طراحی لوگو; مجموعه ابزار آن برای طراحی گرافیکی مبتنی بر لوگو بسیار خوب است. استاندارد صنعت باقی می ماند.

س: کدام یک برای طراحی لوگو بهتر است، Photoshop یا Illustrator؟

Adobe Illustrator برای طراحی لوگو بهتر است. Illustrator به شما امکان می دهد با بردارهایی کار کنید که به راحتی برای بسیاری از برنامه های مختلف مقیاس می شوند. فتوشاپ هنوز یک ابزار قدرتمند برای طراحی لوگو است، اما سیستم مبتنی بر شطرنجی آن برای یک طراح لوگو مفید نیست.

نظرات نهایی در مورد بهترین نرم افزار طراحی لوگو

بهترین نرم افزار طراحی لوگو با مجموعه ابزاری ارائه می شود که برای ساختن هویت برندی که مردم آن را می شناسند و به آن احترام می گذارند نیاز دارید.

 یک لوگوی عالی لحن کسب و کار شما را تعیین می کند. ممکن است یک علامت کلمه مانند لوگوی جاودانه کوکاکولا انتخاب کنید، یا ممکن است نمادی را انتخاب کنید که هدف آن شبیه سازی چیزی مانند نماد همیشه قابل تشخیص توییتر است. در هر صورت، نرم افزار طراحی لوگو به شما کمک می کند تا به آنجا برسید. 

اگر به دنبال خدمات رایگانی هستید که کار را آسان می کند، یک تور در Squarespace Logo Maker داشته باشید، در کمتر از ۱۰ دقیقه یک لوگوی ساده خواهید داشت.

 اگر نرم‌افزاری را می‌خواهید که بتوانید با آن رشد کنید، سرویس مبتنی بر وب Canva ابزارهای قدرتمندی را به صورت رایگان ارائه می‌دهد و قیمت اشتراک مناسب، ویژگی‌های بیشتری را برای ارتقای طرح‌های شما به سطح بعدی باز می‌کند. 

Affinity Designer برای هر کسی که ابزارهای سطح حرفه ای را با قیمت یکبار مصرف معقول می خواهد ارزش دارد و یک فضای متقاطع برداری/راستر عالی را ارائه می دهد. در نهایت، Adobe Illustrator همیشه برای کسانی که جدی ترین ابزارها را برای کار می خواهند، آماده است. 

ثبت سفارش طراحی لوگو

مقاله های بیشتر...

برندبوک چیست؟

برندبوک چیست؟

برندبوک یا کتابچه برند، یک سند جامع است که هویت و استانداردهای یک برند را مشخص می‌کند. این سند شامل تمام عناصر بصری و ارتباطی برند

طراحی لوگو مناسب

نحوه کسب و کار طراحی لوگو

نحوه کسب و کار طراحی لوگو: راهنمای کامل برای موفقیت در بازار طراحی لوگو یکی از مهم‌ترین بخش‌های برندسازی است و بازار پررونقی دارد. اگر

اشتراک گذاری:

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x